Vzorové domy

Je příjemné žít v lokalitě, která působí nadčasově a vyváženě. Chceme se vyhnout tomu, aby lidová tvořivost, neuváženost a nestřídmost (např. Podnikatelské baroko) hrstky stavebníků pokazila vzhled celé lokality, a tím se tak znehodnotili i okolní nemovitosti. Stejně tak jsme přesvědčení, že výrazně škodí přílišná uniformita a nedostatek soukromí. O konečných důsledcích si můžete přečíst zde nebo zde.

Připravili jsme pro vás, ve spolupráci s Ing. arch. Jiřím Hánlem návrh vzorových domů, které jsou citlivě vyvážené a jsou zamyšleny na parcely 4-7 a 25-30, které budou při dodržení  regulativů zástavby z územního plánu a územního rozhodnutí vhodně doplněny po okrajích lokality domy solitérními dle individuálních návrhů.Vzorový dům "A" - vhodné pro pozemky 4 - 7

Jedná se o patrový dům s garáží pro dvě vozidla, vhodný pro větší parcely. Přízemí domu je rozděleno na vstupní halu, technickou místnost, která je v dnešní době již standardem, ložnici s šatnou, WC se sprchovým koutem a prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Patro domu nabízí více variant. Modelově navrhujeme pokoj s balkónem, druhý pokoj, např. dětský, samostatné WC, prostorná koupelna, ložnice a dle výběru pracovna či "půda", která nabízí až 39 m2 úložného prostoru.

Po dohodně jsme schopni zajistit i samotnou výstavbu tohoto domu.

Technické informace:

Podlahová plocha: přibližně 392 m2

Plocha garáže: 51,44 m2

Navrhovaná dispozice: 5+kk

Vizualizace, půdorysy a náhledVzorový dům "B" - vhodné pro pozemky 25 - 30

Jedná se o patrový dům s garáží pro dvě vozidla, vhodný pro menší parcely. Přízemí domu je rozděleno na vstupní halu, technickou místnost, která je v dnešní době již standardem, ložnici, šatnu, WC se sprchovým koutem a prostorný obývací pokoj s kuchyňským a jídelním koutem. Patro domu nabízí více variant. Modelově navrhujeme první pokoj, např. pro hosty, druhý pokoj, např. dětský, prostorná koupelna, ložnice a pracovna. Nad garáží zůstává úložný prostor.

Po dohodně jsme schopni zajistit i samotnou výstavbu tohoto domu.

Technické informace:

Podlahová plocha: přibližně 210 m2

Plocha garáže: 41,86 m2

Navrhovaná dispozice: 5+kk

Vizualizace, půdorysy a náhled

Rychlé kontakty

Prodejce
Ing. Petr Čihák
cihak.p@seznam.cz
604 435 234

Architekt
Ing. arch. Jiří Hánl
atelier.hanl@centrum.cz
Přidružené stránky
www.hostibejk.cz

Aktuální novinky
www.facebook.com/hostivit
Copyright © 2015 www.hostivit.cz. Všechna práva vyhrazena.